KPSE6E20-41SWDN
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPSE6E20-41SWDN
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: KPSE6E20-41SWDN.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KPSE6E20-41SWDN
Part Number KPSE6E20-41SWDN Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1062 pcs Arkusz danych KPSE6E20-41SWDN.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 20-41 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPSE
Opakowania Bulk Inne nazwy KPSE6E2041SWDN
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 41 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Shrink Boot Adapter mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena 7.5A