KPSE08P12-10SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPSE08P12-10SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: KPSE08P12-10SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KPSE08P12-10SW
Part Number KPSE08P12-10SW Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1881 pcs Arkusz danych KPSE08P12-10SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 12-3 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPSE
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPSE08P12-10SW
KPSE08P1210SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle
element mocowania - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Potted mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena 7.5A