KPSE00F22-55SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPSE00F22-55SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: KPSE00F22-55SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 911 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KPSE00F22-55SW
Part Number KPSE00F22-55SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 911 pcs Arkusz danych KPSE00F22-55SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 22-55 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPSE
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPSE00F22-55SW
KPSE00F2255SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 55 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Strain Relief mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena 7.5A