KJB7T23W55PC
Przegląd produktów
Part Number: KJB7T23W55PC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB7T23W55PC
Part Number KJB7T23W55PC Producent Cannon
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4101 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 12-3 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Bulkhead - Front Side Nut
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Aktualna ocena -