KJB6T25F61SC
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T25F61SC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T25F61SC
Part Number KJB6T25F61SC Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5250 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 61
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena -