KJB6T23W53PC
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T23W53PC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T23W53PC
Part Number KJB6T23W53PC Producent Cannon
Opis CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1342 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-53 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 53
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Stopień ochrony Environment Resistant cechy -
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold