KJB6T23M55PAL
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T23M55PAL
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T23M55PAL
Part Number KJB6T23M55PAL Producent Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4028 pcs Arkusz danych
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Shielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 23-55
Materiał powłoki Thermoplastic Wykończenie powłoki Electroless Nickel
Seria KJB Opakowania Bulk
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 55 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wstaw materiał Plastic Stopień ochrony Environment Resistant
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie Thermoplastic, Electroless Nickel
Średnica nakrętki łączącej 1.768" (44.91mm) Contact Type Crimp
Kontakt Rozmiar 20 Kształt kontaktów Circular
Typ złącza Plug Housing
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KJB6T23M55BA
KJB6T23M55BA
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Na stanie: 1542 pcs
Pobieranie:
RFQ
KJB6T23W21AB
KJB6T23W21AB
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Na stanie: 1125 pcs
Pobieranie:
RFQ
KJB6T23M55PA
KJB6T23M55PA
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP