KJB6T23M53PA
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T23M53PA
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 914 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T23M53PA
Part Number KJB6T23M53PA Producent Cannon
Opis CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 914 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Composite
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja A
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 53
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Stopień ochrony Environment Resistant cechy -
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold