KJB6T23F55PAL
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T23F55PAL
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Arkusze danych: KJB6T23F55PAL.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T23F55PAL
Part Number KJB6T23F55PAL Producent Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5966 pcs Arkusz danych KJB6T23F55PAL.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Shielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 23-55
Materiał powłoki Aluminum Alloy Wykończenie powłoki Electroless Nickel
Seria KJB Opakowania Bulk
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 55 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wstaw materiał Plastic Stopień ochrony Environment Resistant
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Średnica nakrętki łączącej 1.750" (44.45mm) Contact Type Crimp