KJB6T21W41SC
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T21W41SC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: KJB6T21W41SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T21W41SC
Part Number KJB6T21W41SC Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5529 pcs Arkusz danych KJB6T21W41SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 21-41 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 41
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm) Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Kolor Olive Drab
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KJB6T21W41SCL
KJB6T21W41SCL
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE