KJB6T15F19BC
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T15F19BC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T15F19BC
Part Number KJB6T15F19BC Producent Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2158 pcs Arkusz danych
Rodzaj For Female Sockets Zastawianie Shielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 15-19
Materiał powłoki Aluminum Alloy Wykończenie powłoki Electroless Nickel
Seria KJB Opakowania Bulk
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 19 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wstaw materiał Plastic
Stopień ochrony Environment Resistant zawiera -
Kolor obudowy Silver cechy Coupling Nut
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie Aluminum Alloy, Electroless Nickel Średnica nakrętki łączącej 1.266" (32.16mm)