KJB6T15F18JD
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KJB6T15F18JD
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB6T15F18JD
Part Number KJB6T15F18JD Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5002 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja D
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 18
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena -