KJB0T19W32PD
Przegląd produktów
Part Number: KJB0T19W32PD
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB0T19W32PD
Part Number KJB0T19W32PD Producent Cannon
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4049 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 19-32 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja D
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 32
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Flange
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Aktualna ocena -