KJB0T17M26JB
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KJB0T17M26JB
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB0T17M26JB
Part Number KJB0T17M26JB Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5762 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Composite
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Flange
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena -