KJB0T17F26PC
Przegląd produktów
Part Number: KJB0T17F26PC
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB0T17F26PC
Part Number KJB0T17F26PC Producent Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1748 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Flange
Stopień ochrony Environment Resistant cechy -
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold