KJB0T17F26JD
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KJB0T17F26JD
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje KJB0T17F26JD
Part Number KJB0T17F26JD Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4368 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 9-35 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja D
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Flange
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Aktualna ocena -