GDB25SF0
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GDB25SF0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 25 F GROM G CRIMP CAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 859 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GDB25SF0
Part Number GDB25SF0 Producent Cannon
Opis DSUB 25 F GROM G CRIMP CAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 859 pcs Arkusz danych
Seria * Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
GDB61601Z
GDB61601Z
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PWR DISTRIB BLOCK 1POS 160A 600V
Na stanie: 3808 pcs
Pobieranie: GDB61601Z.pdf
RFQ
GDB25PF0
GDB25PF0
Producenci: Cannon
Opis: DSUB 25 M GROM F0 CAD
Na stanie: 742 pcs
Pobieranie:
RFQ
GDB25S
GDB25S
Producenci: Cannon
Opis: DSUB 25 F GROM G CRIMP CAD