DEMAY15PNM
Przegląd produktów
Part Number: DEMAY15PNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Wiadomość
Specyfikacje DEMAY15PNM
Part Number DEMAY15PNM Producent Cannon
Opis CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1712 pcs Arkusz danych
wire Gauge 22-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 1 (DE, E) High Density
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDEMAY15PNM
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal