DEMAMV15PA101
Przegląd produktów
Part Number: DEMAMV15PA101
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Wiadomość
Specyfikacje DEMAMV15PA101
Part Number DEMAMV15PA101 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2135 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 1 (DE, E) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal