DEMA15SNMF0
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DEMA15SNMF0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 15 F CFRIMP HD NM FO
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DEMA15SNMF0
Part Number DEMA15SNMF0 Producent Cannon
Opis DSUB 15 F CFRIMP HD NM FO Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1735 pcs Arkusz danych
Grubość powłoki Finish - Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDEMA15SNMF0
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 15 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia 200
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Thermoplastic
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Contact Type Signal