DDMMK50SZ
Przegląd produktów
Part Number: DDMMK50SZ
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMMK50SZ
Part Number DDMMK50SZ Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1686 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A
Contact Type Signal Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DDMMK50S
DDMMK50S
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT