DDMMF24W7P
Przegląd produktów
Part Number: DDMMF24W7P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMMF24W7P
Part Number DDMMF24W7P Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5976 pcs Arkusz danych
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) - 24W7
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDDMMF24W7P
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 24 (17 + 7 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DDMME50SP
DDMME50SP
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Na stanie: 1246 pcs
Pobieranie: DDMME50SP.pdf
RFQ
DDMMF24W7PK87
DDMMF24W7PK87
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT