DDMM24W7PE
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDMM24W7PE
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 24P PNL MNT SLDR
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMM24W7PE
Part Number DDMM24W7PE Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 24P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3775 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) - 24W7
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDDMM24W7PE
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 24 (17 + 7 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DDMM24H7SNA197
DDMM24H7SNA197
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 24P PNL MNT SLDR
Na stanie: 1169 pcs
Pobieranie: DDMM24H7SNA197.pdf
RFQ
DDMM24W7PF179A101
DDMM24W7PF179A101
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT WW