DDMAMF78PNM
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DDMAMF78PNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 803 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DDMAMF78PNM
Part Number DDMAMF78PNM Producent Cannon
Opis CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 803 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) High Density
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDDMAMF78PNM
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 78 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal