DCY37PA191
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCY37PA191
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Arkusze danych: DCY37PA191.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCY37PA191
Part Number DCY37PA191 Producent ITT Cannon, LLC
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5442 pcs Arkusz danych DCY37PA191.pdf
Typ atrybutów - Zakończenie Solder Cup
stacking Direction Signal Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Seria Original D Stan RoHS Bulk
Pitch - Złącze - Inne nazwy IDCY37PA191
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DCY37PA191
cechy - Rozszerzony opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Aktualna ocena (na styk) Housing/Shell (Unthreaded)
Aktualna ocena 5A Formularz kontaktowy 4 (DC, C)
Kontakt Wykończenie Grubość Gold Zastosowanie złącza D-Sub
Typ złącza Plug, Male Pins Kolor Black
Otwarcie kablowa Thermoplastic Średnica kabla -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCY37SA191
DCY37SA191
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Na stanie: 4479 pcs
Pobieranie: DCY37SA191.pdf
RFQ
DCY37PA191K87
DCY37PA191K87
Producenci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Na stanie: 5318 pcs
Pobieranie: DCY37PA191K87.pdf
RFQ
DCY37S
DCY37S
Producenci: Cannon