DCMMY27W2P
Przegląd produktów
Part Number: DCMMY27W2P
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Arkusze danych: DCMMY27W2P.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMMY27W2P
Part Number DCMMY27W2P Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4676 pcs Arkusz danych DCMMY27W2P.pdf
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 27W2
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMMY27W2P
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 27 (25 + 2 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMMY25W3P
DCMMY25W3P
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Na stanie: 5080 pcs
Pobieranie: DCMMY25W3P.pdf
RFQ
DCMMY27W2SA101
DCMMY27W2SA101
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Na stanie: 2499 pcs
Pobieranie: DCMMY27W2SA101.pdf
RFQ
DCMMY27W2PA101
DCMMY27W2PA101
Opis: CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Pobieranie: DCMMY27W2PA101.pdf
DCMMY37PB
DCMMY37PB
Opis: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Pobieranie:
DCMMY21WA4SA101
DCMMY21WA4SA101
Opis: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT