DCMMP13H6SJ
Przegląd produktów
Part Number: DCMMP13H6SJ
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DCMMP13H6SJ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMMP13H6SJ
Part Number DCMMP13H6SJ Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1193 pcs Arkusz danych DCMMP13H6SJ.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 13W6
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 13 (7 + 6 Power)
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy Mounting Brackets, Shielded
szczegółowy opis 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A, 40A