DCMMF27W2S
Przegląd produktów
Part Number: DCMMF27W2S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Arkusze danych:
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMMF27W2S
Part Number DCMMF27W2S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3706 pcs Arkusz danych
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 27W2
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMMF27W2S
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 27 (25 + 2 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)