DCMM37SP
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCMM37SP
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DCMM37SP.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMM37SP
Part Number DCMM37SP Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1997 pcs Arkusz danych DCMM37SP.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMM37SP
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal