DCMM37SLNMBK52
Przegląd produktów
Part Number: DCMM37SLNMBK52
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DCMM37SLNMBK52.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 96 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 96 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMM37SLNMBK52
Part Number DCMM37SLNMBK52 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 96 pcs Arkusz danych DCMM37SLNMBK52.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Gold Plated Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMM37SLNMBK52
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy Mounting Brackets szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal