DCMM37PA101
Przegląd produktów
Part Number: DCMM37PA101
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMM37PA101
Part Number DCMM37PA101 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3597 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMM37PA101
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A