DCMF13W6PR
Przegląd produktów
Part Number: DCMF13W6PR
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DCMF13W6PR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMF13W6PR
Part Number DCMF13W6PR Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7612 pcs Arkusz danych DCMF13W6PR.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) - 13W6
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria Combo D®, D*M
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMF13W6PR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 13 (7 + 6 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)