DCMD37PF
Przegląd produktów
Part Number: DCMD37PF
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DCMD37PF.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMD37PF
Part Number DCMD37PF Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2255 pcs Arkusz danych DCMD37PF.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 37
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Mounting Brackets
szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A