DCMAY37SNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCMAY37SNMBK52
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych: DCMAY37SNMBK52.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 959 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMAY37SNMBK52
Part Number DCMAY37SNMBK52 Producent ITT Cannon, LLC
Opis CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 959 pcs Arkusz danych DCMAY37SNMBK52.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) Copper Alloy Napięcie 20-28 AWG
Typ atrybutów - Zakończenie Crimp
stacking Direction Signal Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Brass, Gold Plated
Seria MIL-DTL-24308, D*MA Stan RoHS Bulk
Pitch - Złącze - Inne nazwy IDCMAY37SNMBK52
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Numer części producenta DCMAY37SNMBK52 Długość - część gwintowaną Poniżej Głowy -
cechy - Rozszerzony opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Opis CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Aktualna ocena (na styk) Housing/Shell (Unthreaded)
Aktualna ocena 7.5A Formularz kontaktowy 4 (DC, C)
Kontakt Wykończenie Grubość Gold Zastosowanie złącza D-Sub
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor -
Otwarcie kablowa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Odstępy od spodu Machined
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMAY37SA156
DCMAY37SA156
Producenci: Bel
Opis: DSUB 37 F CRIMP D FLOA G50 Z
Na stanie: 2706 pcs
Pobieranie:
RFQ
DCMAY37SNM
DCMAY37SNM
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT