DCMAR37S
Przegląd produktów
Part Number: DCMAR37S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMAR37S
Part Number DCMAR37S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2453 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria D*MA
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMAR37S
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal