DCMAMF37SF0
Przegląd produktów
Part Number: DCMAMF37SF0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 37 F
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMAMF37SF0
Part Number DCMAMF37SF0 Producent Cannon
Opis DSUB 37 F Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5304 pcs Arkusz danych
Grubość powłoki Finish - Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMAMF37SF0
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia 500
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Thermoplastic
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Contact Type Signal
Typ złącza Receptacle for Female Contacts Style Connector D-Sub
Kolor -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DCMAMF37S
DCMAMF37S
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT