DCMAM62SF225
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCMAM62SF225
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Arkusze danych: DCMAM62SF225.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 890 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMAM62SF225
Part Number DCMAM62SF225 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 890 pcs Arkusz danych DCMAM62SF225.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) High Density
Shell Materiał, wykończenie Stainless Steel Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDCMAM62SF225
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 62 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal