DCMAK37SNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DCMAK37SNMBK52
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 872 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DCMAK37SNMBK52
Part Number DCMAK37SNMBK52 Producent ITT Cannon, LLC
Opis CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 872 pcs Arkusz danych
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) Copper Alloy Napięcie 20-28 AWG
Typ atrybutów - Zakończenie Crimp
stacking Direction Signal Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Brass, Gold Plated
Seria MIL-DTL-24308, D*MA Stan RoHS Bulk
Pitch - Złącze - Inne nazwy IDCMAK37SNMBK52
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Numer części producenta DCMAK37SNMBK52 Długość - część gwintowaną Poniżej Głowy -
cechy - Rozszerzony opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Opis CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT Aktualna ocena (na styk) Housing/Shell (Unthreaded)
Aktualna ocena 7.5A Formularz kontaktowy 4 (DC, C)