DBMX25PA191
Przegląd produktów
Part Number: DBMX25PA191
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMX25PA191
Part Number DBMX25PA191 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5419 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal