DBMMY25SNM
Przegląd produktów
Part Number: DBMMY25SNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMMY25SNM
Part Number DBMMY25SNM Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4797 pcs Arkusz danych
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMMY25SNM
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A