DBMMK17W2S
Przegląd produktów
Part Number: DBMMK17W2S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMMK17W2S
Part Number DBMMK17W2S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 10199 pcs Arkusz danych
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMMK17W2S
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 17 (15 + 2 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub, Combo
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DBMMK25PJA101
DBMMK25PJA101
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Na stanie: 2819 pcs
Pobieranie:
RFQ
DBMMK17W2SF179
DBMMK17W2SF179
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW