DBMMF13W3S
Przegląd produktów
Part Number: DBMMF13W3S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMMF13W3S
Part Number DBMMF13W3S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9536 pcs Arkusz danych
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMMF13W3S
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 13 (10 + 3 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal and Coax or Power (Not Included)