DBMM25SMF225
Przegląd produktów
Part Number: DBMM25SMF225
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: DBMM25SMF225.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMM25SMF225
Part Number DBMM25SMF225 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1840 pcs Arkusz danych DBMM25SMF225.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Stainless Steel Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMM25SMF225
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DBMM25SN
DBMM25SN
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Na stanie: 3947 pcs
Pobieranie: DBMM25SN.pdf
RFQ
DBMM25SM
DBMM25SM
Producenci: Bel
Opis: DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC