DBMM25PEK87
Przegląd produktów
Part Number: DBMM25PEK87
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: DBMM25PEK87.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMM25PEK87
Part Number DBMM25PEK87 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3205 pcs Arkusz danych DBMM25PEK87.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria 24308-Style, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMM25PEK87
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Grounding Indents szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal