DBMM-17W2S
CannonCannon
DBMM-17W2S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DBMM-17W2S
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMM-17W2S
Part Number DBMM-17W2S Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8795 pcs Arkusz danych
wire Gauge 8-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Seria 24308-Style, Combo D®, D*MM
Opakowania Bulk Inne nazwy 051523-0003
DBMM-17W2S-ND
DBMM17W2S
IDBMM17W2S
IDBMM17W2S-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 17 (15 + 2 Coax or Power) Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Shielded
szczegółowy opis 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A