DBME17X2SJ
Przegląd produktów
Part Number: DBME17X2SJ
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Arkusze danych: DBME17X2SJ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DBME17X2SJ
Part Number DBME17X2SJ Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3403 pcs Arkusz danych DBME17X2SJ.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiał, wykończenie - Seria Combo D®, D*M
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 17 (15 + 2 Coax)
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy Shielded
szczegółowy opis 17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A, 7.5A