DBMAMT44SNM
Przegląd produktów
Part Number: DBMAMT44SNM
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMAMT44SNM
Part Number DBMAMT44SNM Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1036 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 44
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Cable Side (M3) cechy -
szczegółowy opis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 7.5A