DBMAM25SF225F0
Przegląd produktów
Part Number: DBMAM25SF225F0
Producent / marka: Cannon
Opis produktu DSUB 25F CRIMP 50 SS SHL F225
Arkusze danych: DBMAM25SF225F0.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMAM25SF225F0
Part Number DBMAM25SF225F0 Producent Cannon
Opis DSUB 25F CRIMP 50 SS SHL F225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5656 pcs Arkusz danych DBMAM25SF225F0.pdf
Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) Shell Materiał, wykończenie Stainless Steel
Grubość powłoki Finish - Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk Inne nazwy IDBMAM25SF225F0
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia 500
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy - Materiał dielektryka Thermoplastic
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Contact Type Signal