DBMAM25PNMA101
Przegląd produktów
Part Number: DBMAM25PNMA101
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMAM25PNMA101
Part Number DBMAM25PNMA101 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2032 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Seria 24308-Style, D*MAM
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 7.5A