DBMAK25SA197
Przegląd produktów
Part Number: DBMAK25SA197
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Arkusze danych: DBMAK25SA197.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DBMAK25SA197
Part Number DBMAK25SA197 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3882 pcs Arkusz danych DBMAK25SA197.pdf
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Crimp Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin-Nickel Plated Seria D*MA
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DBMAK44SNMBK47F0
DBMAK44SNMBK47F0
Producenci: Cannon
Opis: DSUB 44 F CRIMP .154 MH G GOLD
Na stanie: 1039 pcs
Pobieranie:
RFQ
DBMAK25S
DBMAK25S
Producenci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT